grupp-diosab.jpg

Kontakt

Vi på Dios hjälper gärna till att besvara era frågor gällande support eller vanlig kundservice.

Ring oss på 031-57 71 50 eller skicka ett email till den avdelning du vill komma i kontakt med.

 

Klas HedénSäljansvarig
Klas Hedén
031-57 71 66
klas@diosab.se

 

 

 

 

 

Mathias HavåsSäljare
Mathias Havås
031-57 71 63
mathias@diosab.se

 

 

 

 

 

JoakimSäljare
Joakim Samuelsson
031-57 71 55
joakim@diosab.se

 

 

 

 

 

 

Stefan SamuelssonProduktionsansvarig
Stefan Samuelsson
031-57 71 65
stefan@diosab.se

 

 

 

 

 


Vice Produktionsansvarig

Annika Ahlström
031–57 71 58
annika@diosab.se

 

Vice Produktionsansvarig
Britt Persson
031-57 71 57
britt@diosab.se

 

 

Ekonomi- & administrationsansvarig
Jeanette Samuelsson
031-57 71 59
jeanette@diosab.se

 

 

 

 

 

Iver SchmidtPersonalansvarig
Iver Schmidt
031-57 71 61
is@vtoc.se

 

 

 

 

 

Christer SamuelssonVD, marknadsansvarig
Christer Samuelsson
031-57 71 51
christer@diosab.se

 

 

 

 

 

Direktion: christer@diosab.se
Fakturafrågor: jeanette@diosab.se
Order & prisfrågor: klas@diosab.se
Produktion: stefan@diosab.se

Besöksadress:
Orrekulla industrigata 25
425 36 Hisings Kärra

Postadress:
Box 4194
422 04 Hisings Backa

Sverige

Tel. +46 (0)31 57 71 50
Fax +46 (0)31 57 90 10

E-mail dios@diosab.se